Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

Kalendář akcíSeznamovací kurzyZáklady lezení - StěnaTrénink a pokročilíLezení pro dětiSkalní lezení - sportovníSkalní lezení - tradičníLezení na pískovciLetní horyLedovcový kurzZimní horyLavinový kurzLezení ledůExpediceTeambuildingObchodní podmínky kurzů a túr

Partneři
Reklama

Trénink a pokročilí

lezeni0026.JPGNáplň kurzu: Individuální náplň. Je možné se zaměřit na rozvoj lezeckých schopností a dovedností, stejně jako je možné připravit individuální tréninkový plán jak pro sportovní lezení tak i kondiční trénink pro horolezectví.

Také je možné se zaměřit na nácvik nestandartních situací - problematiku záchrany a sebezáchrany v horolezeckém terénu. Jsme schopni zajistit i kvalitní výuku metod jištěného sólolezení - všechny vyučované metody máme vyzkoušené ve vlastní praxi sami na sobě.

Jestli vás něco zajímá, neváhejte se zeptat.

Lokalita realizace kurzu: HUDY lezecká stěna Brno. V případě zájmu a přízni počasí přilehlé skalní oblasti Moravy.

Časový rozvrh kurzu: Výhradně podle dohody

Cena kurzu: Cena zahrnuje zapůjčení materiálu nezbytného pro výuku, vstup na stěnu, lektora výuky. Cena je včetně DPH. Cena nezahrnuje pojištění.

Cena za hodinu   550,- Kč

Podmínkou přijetí do kurzu je absolvování základního lezeckého kurzu I, nebo dostatečná znalost a dovednost odpovídající jeho absolvování.

Rychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz