Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

Kalendář akcíSeznamovací kurzyZáklady lezení - StěnaTrénink a pokročilíLezení pro dětiSkalní lezení - sportovníSkalní lezení - tradičníLezení na pískovciLetní horyLedovcový kurzZimní horyLavinový kurzLezení ledůExpediceTeambuildingObchodní podmínky kurzů a túr

Partneři
Reklama

Obchodní podmínky kurzů a túr

Všeobecné podmínky túr a kurzů vedených horským vůdcem UIAGM, nebo instruktory horolezecké školy ClimbOn

1. Horolezecké kurzy jsou vedeny horolezeckým instruktorem "Horolezecké školy ClimbOn", instruktorem skalního lezení, nebo instruktorem lezení na umělé stěně podle legislativních požadavků platných na území ČR. Výstupy a kurzy v horském prostředí jsou vedeny výhradně horským vůdcem UIAGM, nebo horským vůdcem UIAGM- aspirantem.

2. Pokud vůdce/instruktor túru/kurz přeruší, nebo ukončí z důvodu počasí, přání hosta, nebo v důsledku nezpůsobilosti hosta pro daný výstup, zůstává dohodnutý tarif nezměněný.

3. Dohodnutá cena zahrnuje veškeré náklady vůdce/instruktora na ubytování, stravu a využití lanovek. Doprava do oblasti je hrazena podle lokality zvlášť, nebo je rešena společnou dohodou.

4. Túra /kurz se dojednává předem. Při rezervaci dohodnutého termínu se skládá částka odpovídající 50% - 100% z celkové dohodnuté ceny na účet ClimbOn jako závazné potvrzení rezervace.

5. Při uzávírání dohody se vždy dozvíte kdo povede váš výstup/kurz , kde a kdy bude váš výstup nebo kurz zahájen.

6. Při dojednávání podrobností k výstupu/kurzu je host povinen upozornit na zdravotní obtíže, které mohou ovlivnit průběh túry/kurzu (epilepsie, srdeční obtíže, astma, atd.).

7. Pokud se host nedostaví na dohodnuté místo zahájení túry/kurzu, nebo se dostaví a túra je zrušena z důvodu nezpůsobilosti hosta k zahájení túry/kurzu, účtuje horolezecká škola ClimbOn 50% celkové dohodnuté částky.

8. Pokud je túra/kurz stornována včas, tj. do 48 hod před zahájením túry/kurzu ze strany objednávajícího, účtuje horolezecká škola ClimbOn 20% celkové dohodnuté částky.

9. Při čekání na chatě, pokud se s túrou/kurzem nemůže začít z hlediska počasí, přání nebo nezpůsobilosti hosta je účtována částka odpovídající 50% celkové dohodnuté částky. V případě, že toto čekání dosáhne délky plného dne je účtována částka v plné výši.

10. Pokud se túra/kurz neuskuteční vinou horolezecké školy ClimbOn, je záloha vrácena v plné výši.

11. Pokud je pro realizaci túry/kurzu nevhodné počasí, může být výstup/kurz přeložen podle dohody na nejbližší volný termín.

12. Tyto podmínky jsou platné pro všechny výstupy/kurzy realiozované horolezeckou školou ClimbOn.

13. V průběhu vedení výstupů přebírá za hosta vůdce odpovědnost vyplývající ze statutu vůdce UIAGM. Horolezectví a skialpinismus jsou nebezpečné sporty a není proto možné vyloučit riziko zranění bez pochybení vůdce. Proto jsou všichni hosté horolezecké školy ClimbOn povinni řešit své osobní úrazové pojištění a pojištění léčebných výloh odpovídající plánovanému druhu aktivit.

14. Na túrách a kurzech počet hostů na jednoho vůdce nepřesahuje následující doporučené limity UIAGM

Výukové kurzy skalního lezení a lezení na umělé stěněmax. 6 frekventantů kurzu
Výukové kurzy skialpinismu a lavinové kurzymax. 8 frekventantů kurzu
Výukové kurzy lezení ledůmax 4 frekventanti kurzu
Zajištění výstupů na pískovcimax. 2 hosté na jednoho vůdce
Zajištění výstupu v terénu do II UIAAmax. 6 hostů na jednoho vůdce
Zajištění výstupu v terénu náročnějším II UIAA u výstupů neledovcového charakteru max. 3 hosté na jednoho vůdce, u specifických akcí až max. 1 host na vůdce
Zajištění výstupů v mixu, ledumax.2 hosté na jednoho vůdce
Zajištění skialpinistických túr v neledovcovém terénumax. 8 hostů na jednoho vůdce
Zajištění skialpinistických túr v ledovcovém terénumax. 6 hostů na jednoho vůdce

15. Cena obvyklá za den služeb horského vůdce UIAGM je 200 EUR /den včetně nákladů vůdce (ubytování, strava). Náklady vůdce na dopravu do místa realizace služby jsou u jednotlivých akcí řešeny individuální dohodou. U vybraných akcí je cena upravena podle náročnosti a charakteru akce.

Rychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz