Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

Kalendář akcíSeznamovací kurzyZáklady lezení - StěnaTrénink a pokročilíLezení pro dětiSkalní lezení - sportovníSkalní lezení - tradičníLezení na pískovciLetní horyLedovcový kurzZimní horyLavinový kurzLezení ledůExpediceTeambuildingObchodní podmínky kurzů a túr

Partneři
Reklama

Teambuilding

Technické zajištění outdorových programů

Nabízíme kompletní zajištění zážitkových sportovních outdoorových programů. V rámci spolupráce se vzdělávací firmou Altego pak tréninky týmové spolupráce formou outdoorových aktivit v rámci komplexního vzdělávání, případně dalších školení podle Vašeho přání.

V rámci veřejných akcí pak samostatně nabízíme zajištění doprovodného sportovního programu včetně lanových překážek a to jak nízkých zaměřených na rozvoj komunikace a spolupráce, tak i vysokých se zaměřením na vlastní sebe poznání a překonání. Jsme schopni připravit a odvést programy pro mládež od 12 let v rámci školních i mimoškolních aktivit.

Ceny jsou kalkulovány vždy podle konkrétního charakteru akce a jejího zaměření. Všechny akce připravujeme vždy na základě konzultace s klientem a po vyjasnění požadavků na náročnost a cíl jaký má akce přinést.

Rychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz