Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

Radek LienerthLukáš Pálka

Partneři
Reklama

O nás

Horolezectví je krásný, mnohostranný sport a nás těší, že k němu hledáte cestu prostřednictvým horolezecké školy ClimbOn. Naše kurzy Vám přinesou nejen spoustu nových znalostí a dovedností, ale také věříme, že se pro Vás stanou jedinečným zážitkem.
Samostatnou částí činnosti horolezecké školy ClimbOn je vedení horských a skialpinistických túr horským vůdcem UIAGM (Mezinárodní Federace Asociací Horských Vůdců).Česká republika je v UIAGM zastoupena prostřednictvím ČAHV (Česká asociace horských vůdců).

večer v Chamonix

Naší specializací jsou zejména netradiční a náročné horolezecké túry v oblastech skalních terénů ČR, Alp nebo i výstupy na vrcholy v Himálaji.

Bude nám ctí, poskytnou prostřednictvým naší horolezecké školy mnoho příjemných zážitků a nových zkušeností.

Pojetí výuky

Naším cílem je poskytnout seznámení s horolezectvím a skialpinismem pro ty, kteří doposud nepoznali kouzlo těchto sportů. Stejně tak můžeme již pokročilejším nabídnout možnost zdokonalení, seznámení s nejnovější úrovní poznatků a možnost proniknout do oblastí v nichž by Vaše vlastní znalost, zkušenost a dovednost nemusela mít zcela pevnou půdu pod nohami.

Lezení na Martinských stěnách v Teplicích, Broumovsko

V rámci vůdcovské činnosti klademe důraz zejména na bezpečnost a odpovídající mezinárodní zvyklosti UIAGM (mezinárodní asociace horských vůdců) jejímiž jsme členy. Mimo to vždy zohledňujeme i zájmy a schopnosti našich hostů. Prostě můžete počítat, že se vám budeme snažit ušít z naší nabídky program přímo na tělo, takže neváhejte se při přípravě kurzů ptát a upřesňovat své představy.

Lezení ledů - Superfeucht, Maltatal

Všichni instruktoři mají za sebou krom vlastní lezecké praxe a odborného vzdělávání několikaletou praxi v horolezecké škole HO Lokomotiva Brno, jedné z nejkomplexnějších nekomerčních horoškol v ČR.
Radek Lienerth v roce 2006 ukončil vzdělávání horského vůdce podle požadavků UIAGM (Mezinárodní Federace Asociací Horských Vůdců). Lukáš Pálka v současné době tímto vzdělávacím kurzem ČAHV (Česká asociace horských vůdců) prochází .

Dolomity, Tre Cime

Zásady vedení našich kurzů a výstupů:

  • individuální přístup k hostům
  • aplikace nejnovějších poznatků a aktuálních metodických postupů
  • garance bezpečnostních standardů odpovídajících požadavkům UIAGM
  • vaše bezpečnost je pro nás prvořadá
  • všichni instruktoři horolezecké školy jsou držiteli odpovídajících licencí dle zákonných norem ČR, mimo jiného jsou i instruktory skalního lezení nebo horolezectví UIAA (Mezinárodní Federace Horolezeckých Asociací) nebo kvalifikace aspirant horského vůdce, horský vůdce UIAGM
  • Všeobecné podmínky našich kurzů

Česká Asociace Horských Vůdců Mezinárodní Federace Asociací Horských Vůdců

 

Rychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz