Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

2016201520142013201220112010200920082007Starší fotogalerie2017

Partneři
Reklama

4.-6.2.2011 Maltatal

Pro tento výjezd jsme bohužel museli trochu pozměnit ubytování, protože na našem přechodném zimním bydlišti v Hilpesdorfu bylo trochu obsazeno. Náhrada v Maltě, však byla taky celkem dobrá.
V pátek jsme využili nepřítomnosti lidí v údolí a nastoupili do Katedrály. Lukin s Tomem a já s Michalem a Kubou. Teplota kolem -5 °C, podmínka ideál až do jeskyně. Na hlavním rampouchu nebyla suchá jediná stopa, nicméně když už jsme tu vzhůru si zaplavat. Nepublikovatelné komentáře, namrzlá lana a všudepřítomná sprcha. Tomu se říká testování materiálu a vlastní odolnosti.
Lukin s Tomem se po slanění jeli převléct a na drytoolovky, no a my jsme se šli podívat pod Gamseck. Vcelku slušně natečeno, sucho, pohoda. Perfektní polezení.
V sobotu šli Michal s Kubou s Lukinem na výuku lezení na prvním a pak na Aluhol a Dreifalltigsfall, no a Marťa, Tom a Já jsme se bavili nejprve v sektoru Wingmaster, pak v Mittlere Falleralm a nakonec ještě večer v drytoolech. Prostě den na max.
V neděli bylo hned po ránu poměrně teplo a jelikož byla v údolí sposta lidí, tak jsme na Supertrocken vyráželi opravdu brzy. Krom pár míst byl ve strmém led relativně suchý a dalo se pěkně polézt. Odpoledne pak už jak Michal tak Kuba tahali na prvním kratší cesty v Untere Falleralm a trénovali techniku lezení ve strmém.
Prostě takový normální plně prožitý víkend.

Video z lezení v Katedrále, Supertrocken a Untere FalleralmVideo z lezení v sektoru Wingmaster a Mittlere FalleralmRychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz