Czech English
ÚvodO násHorský vůdceKurzyMetodikaBlogKontaktNovinky (old)

Uzavření členstvíPojistné podmínkyPřihláška do OeAV - nový členPřihláška do OeAV - stávající členZvýhodněné členství - HO

Partneři
Reklama

Zvýhodněné členství - HO

Zastoupení OeAV sekce Austria je nejmladším zastoupením OeAV v České republice. Členství v OeVA jsme začali zprostředkovávat v roce 2009 a hned od začátku jsme se rozhodli podpořit zejména horolezecké oddíly a členy ČHS zvýhodněnou cenou ve výši příspěvku rakouského člena a aktuálního kurzu eura.
Pro rok 2016 nabízí sekce Austria zvýhodněné podmínky členství pro všechny členy ČHS v podmínkách dohodnutých a podepsaných zástupci všech sekcí působících v OeAV, bez rozdílu individuálního nebo oddílového členství a pokud možno s co nejmenšími formalitami.

Pro přesné podmínky se prosím informujte telefonicky

Výše členských příspěvků OeAV sekce Austria v kombinovaném členství s ČHS na rok 2016:

V případě hromadných objednávek pro oddíly nás prosím kontaktujte vždy pro doladění podrobností.

Kontakt pro doladění členství pro oddíly:

telefon: +420603810600 nebo mail:info@climbingschool.cz.

Výše členských poplatků ÖeAV Austria na rok 2016 pro členy horolezeckých oddílů

kategorie charakteristika výše členských příspěvků na rok 2016
Kat.A: dospělí (r.1956–1990) 1610,– Kč
Kat.B: manžel(ka), partner (ka) (r.1956–1990)
senioři (r. 1955 a star.)
junioři (r.1991–1997)
studenti (r.1989 –1990)
tělesně postižení, nezaměstnaní
1240,– Kč
Kat.C děti (r. 1998 a ml.) 680,– Kč
Partnerské členství Rodina/Partneři + případně jedno nebo více nezaopatřených dětmi r. 1991 a ml., u studentů do r. 1989 2850,– Kč
  Samoživitelé s jedním nebo více
nezaopatřenými dětmi r. 1991 a ml., u studentů do r. 1989
1610,– Kč

Organizační poplatek za nové členy: 0,- Kč

 

Pokud se rozhodnete pro zvýhodněné členství člena ČHS v OeAV sekce Austria v roce 2014, prosím vyplňte a odešlete náš On-line formulář . Pokud budete zasílat hromadnou přihlášku ro více členů oddílu, prosím kontaktujte nás pro doladění podrobností a zaslání hromadné přihlášky na e-mail:info@climbingschool.cz
Do poznámky prosím uveďte člen ČHS, pokud jste byli členy sekce Austria již v roce 2012 prosím prosím vyplňte přihlášku stávajícího člena včetně čísla OeAV z vaší členské karty.
Členství je platné po uhrazení odpovídající výše členského příspěvku na náš účet

V případě, že již máte uhrazen členský příspěvek do ČHS hradíte pouze výši příspěvku do OeAV a v přihlášce zaškrtnutím položky Ano u členství ČHS čstně prohlašujete, že jste členy ČHS. Pro zvýhodněné členství v OeAV sekce Austria není nutné zasílat originál ani jakoukoliv kopii vašeho členského průkazu.

Tedy například - mám číslo 102-091297/10/A a jsem člen ČHS s uhrazeným příspěvkem na rok 2015, věkem spadám do kat A.
Vyplním přihlášku stávajícího člena včetně členského čísla OeAV. Na účet pak zašluodpovídající výši členského příspěvku a do poznámky doplním text: " Čestně prohlašuji, že jsem pro rok 2016 členem ČHS a mám uhrazeny členské příspěvky ČHS."

Pro upřesnění přikládáme několik základních dotazů a odpovědí:

Jsem členem ČHS, ale nemám ještě uhrazeny příspěvky na rok 2016, mohu využít zvýhodněnou cenu?
Ano, zvýhodněná cena je možná výhradně spolu s členstvím v ČHS na 2016, čestně prohlašujete, že tak učiníte a předpokládáme, že pokud jste členy ČHS v roce 2015, zřejmě hodláte zůstat i členy v roce následujícím.

Žiji s partnerkou, ale nejsme oddáni a máme každý jiné trvalé bydliště. Můžeme se přihlásit jako partneři, tedy jeden kat.A a druhý kat. B?
Ano, podstatné je podat přihlášku ke členství v roce 2016 jako partneři, bydliště, ani stav nehrají roli. Pro zvýhodněnou cenu pro členy ČHS stačí být  členy ČHS.

Platí se spolu s přihláškou vstupní poplatek nového člena?
Do OeAV sekce Austria se žádný vstupní poplatek nehradí.

Jsem členem horolezeckého oddílu, ale nechci být členem ČHS, mohu čerpat zvýhodněnou cenu pro členy ČHS?
Zvýhodnění pro členy ČHS pro vás bohužel nejsme schopni zprostředkovat, nicméně pro objednávky 5 a více osob jsme schopni připravit individuální kalkulaci výše členského příspěvku. Prosím kontaktujte nás nejlépe telefonicky.

Je potřeba u uzavírání členství doložit u kategorie B - student potvrzení o studiu?
U uzavírání členství není potřeba potvrzení o studiu dokládat, ale zcela určitě bude potvrzení o studiu vyžádáno v případě řešení pojistné události.

Kontakt
Pokud máte jakékoli další doplňující dotazy pak využijte telefon 00420603810600 nebo mail info@climbingschool.cz nebo zoban@seznam.cz

Obecnou informaci o OeAv sekce Austria, pojistných podmínkách a celosvětovém servisu OeAV naleznete na stránce našeho webuCelosvěrový servis OeAV

Rychlý kontakt

Mgr. Radek Lienerth
+420 603 810 600
info@climbingschool.cz

© 2011 ClimbOn | Lezecká škola a horský vůdce | www.climbingschool.cz